ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 7563400
*
nr 756 3400
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 197 + 46
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 april 2012
kl 19:21:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
29/4 13:15:43
1
3.300 kr
30/4 19:01:41
2
3.200 kr
30/4 19:02:40
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
*
Spegel + konsol
nr 756 3400
Spegel + konsol
Sent 1800-tal, höjd: 197 + 46
Utrop: | 5.000 kr |
---|---|
Såld: | 3.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 april 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
29/4 13:15:43 | 1 | 3.300 kr |
30/4 19:01:41 | 2 | 3.200 kr |
30/4 19:02:40 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsol sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
5029 Spegel
höjd: 80cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:21 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58